Wsparcie dla twojego biznesu

Rozwiązania IT dla biznesu

Wsparcie i doradztwo

Nie wiesz jaki system wybrać, jakie rozwiązania wdrożyć? Nie martw się. Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci dopasować najlepsze rozwiązanie. Pomożemy w doborze oprogramowania ERP lub zaproponujemy własną aplikacje.
Skontaktuj się z nami

Wybór i dostarczenie oprogramowania

Zdecydowałeś się już na konkretne rozwiązanie? Z naszą pomocą zakupisz odpowiednia ilość licencji wybranego systemu. Skontaktuj się z nami celem zakupu odpowiedniego oprogramowania ERP
Skontaktuj się z nami

Wdrożenie i parametryzacja

Klucz do sukcesu to dobrze wdrożone oprogramowanie. Nie wiesz jak ro zdobić? Nasz zespół posiada bogate doświadczenie i dobrze wie w jaki sposób wdrożyć oprogramowanie, aby spełnić wymagania użytkowników. Skontaktuj się z nami, aby mieć pewność że oprogramowanie zostanie dobrze wdrożone.
Skontaktuj się z nami

Tworzenie i rozbudowa aplikacji

Posiadane oprogramowanie nie posiada odpowiedniej funkcjonalności? A może potrzebujesz całkowicie nowej, dedykowanej dla siebie, aplikacji? Skontaktuj się z nami, abyśmy wspólnie mogli zaprojektować i wdrożyć rozwiązanie spełniające Twoje wymagania.
Skontaktuj się z nami

Serwis i asysta

Masz coraz więcej pracy, coraz więcej obowiązków? Dodatkowo, zmieniające się przepisy prawa utrudniają Ci prowadzenie biznesu? Skontaktuj się z nami, aby skorzystać z naszych usług utrzymania systemu dzięki czemu oprogramowanie zawsze będzie aktualne z obowiązującymi przepisami, a Twoje wymagania zostaną zrealizowane.
Skontaktuj się z nami

Szkolenia

Wydaje Ci się, ze czegoś się nie da? A może wydaje Ci się, ze się da, ale tego nie potrafisz? Skontaktuj się z nami, aby zdobyć cenna widzę na temat możliwości wykorzystania posiadanego oprogramowania.
Skontaktuj się z nami

O Nas

Join Seven online courses today - master new modern skills quickly & easily..

ZnanySystem, jako Złoty Partner firmy Symfonia oraz Autoryzowany Partner firmy Comarch, oferuje kompleksowe usługi w zakresie systemów klasy ERP począwszy od wsparcia i dostarczenia odpowiedniego oprogramowania, przez wdrożenie systemu i dostosowanie go do wymagań użytkowników aż do szkoleń, serwisu i utrzymania systemu.

Decydując się na współpracę z firmą ZnanySystem decydują się Państwo  na kompleksową obsługę w zakresie wdrożenia i rozwoju oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem. 

Hot topics. Awesome instructors.

Check out our trending online courses

Hot topics. Awesome instructors.

Check out our trending online courses

Meet our instructors

Educators from best world's universities, top business coaches & advisors...

Zobacz, kto nam zaufał

Case Study

Nasi klienci

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Hot topics. Awesome instructors.

Check out our trending online courses