Oprogramowanie dla działów kadr

Skorzystaj z naszej oferty

Narzędzia do zarządzania sprawami pracowniczymi

Kadry i płace w firmie zawsze pod kontrolą. Zastosuj proponowane przez nas rozwiązania i przekonaj się, że zarządzanie kwestiami pracowniczymi w organizacji może być prostsze i efektywniejsze.

Oprogramowanie Symfonia

Nasze rozwiązania dla
działów HR​ firmy biznesu

Symfonia ERP Kadry i Płace

01

/

04

Symfonia ERP Kadry i Płace

Administrowanie danymi pracowników, rozliczenia z urzędem skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, obliczanie wysokości wynagrodzeń czy ewidencjonowanie czasu pracy – czynności związane z tymi obszarami możesz zautomatyzować.

Symfonia Kadry i Płace pozwoli działowi kadr i płac usprawnić obsługę każdej formy zatrudnienia, w tym umów cywilnoprawnych.

Narzędzie zapewnia współpracę z programem Płatnik w zakresie deklaracji ZUS. Pozwala też przygotowywać dokumenty zgodne z formatem aplikacji SODiR Offline, minimalizując ryzyko wystąpienia błędu możliwego w przypadku ręcznego wykonywania tych samych czynności.

Symfonia Kadry i Płace współpracuje z systemami bankowości elektronicznej i usprawnia księgowanie dokumentów w wybranej strukturze układu kosztów.

Symfonia ERP HR-Cloud

02

/

04

Symfonia ERP HR-Cloud

Złożenie wniosku urlopowego, realizacja szkolenia czy dostęp do danych personalnych i dokumentów nie musi za każdym razem wiązać się z angażowaniem działu kadr.

Poznaj zaawansowane rozwiązanie chmurowe, w którym pracownik może sam wykonać wiele zadań z dowolnego miejsca.

Symfonia ERP HRcloud to aplikacja chmurowa powiązana z programem Symfonia ERP Kadry i Płace. Pozwala kompleksowo obsłużyć wszystkich pracowników i zautomatyzować wiele kluczowych procesów HR w przedsiębiorstwie.

Symfonia ERP e-Pracownik

03

/

04

Symfonia ERP e-Pracownik

Zoptymalizuj pracę działu kadr i spraw, by pracownicy firmy samodzielnie mogli np. sprawdzić liczbę dni urlopu do wykorzystania, paski płacowe czy PIT-y.

Dzięki rozwiązaniu Symfonia ERP e-Pracownik osoby zatrudnione w organizacji mają dostęp do swoich danych online. Kierownicy elektronicznie akceptują składane przez nich wnioski.

Symfonia R2 Płatnik

04

/

04

Symfonia R2 Płatnik

Zarządzanie kadrami oraz strukturą organizacyjną firmy, naliczanie wynagrodzeń, dokonywanie automatycznych rozliczeń z urzędem skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.
R2Płatnik – jest to w pełni funkcjonalny system kadrowo-płacowy, oparty na serwerze MS SQL. Program usprawnia prowadzenie kadr i płac na każdym typie umowy, umożliwia również szybki dostęp do danych pracownika.

Nasi Klienci

Oto firmy, które nam zaufały