Rozwiązania mobilne

Skorzystaj z naszej oferty

Zarządzaj procesami w firmie za pomocą smartfona

Oto rozwiązania, dzięki którym bezpiecznie sprawdzisz np. stany magazynowe w firmie lub wystawisz dokumenty, nawet jeżeli nie masz dostępu do komputera.

Nasze rozwiązania
Mobilne dla Firmy dla Ciebie

Symfonia mobilny Handel jako Rozwiązania Mobilne

01

/

04

Symfonia mobilny Handel

mobilny handlowiec 1

Wygodnie składaj zamówienia, wystawiaj faktury, przeglądaj dane kontrahentów i ich należności, sprawdzaj stany magazynowe.

Za pomocą smartfona możesz teraz obsłużyć większość procesów handlowych, takich jak np. planowanie i optymalizacja wizyt u Klientów, przeglądanie stanów magazynowych lub zamówień.

Narzędzie Symfonia mobilny Handel pozwala też obsługiwać zamówienia, wystawiać dokumenty handlowe czy przypomnieć Klientowi o niezapłaconej fakturze.

To rozwiązanie, które znacznie ułatwia pracę przedstawicieli handlowych – za pomocą aplikacji mobilnej mogą oni np. ustawić harmonogram spotkań z Klientami i zatwierdzić go u swojego przełożonego.

mobilny handlowiec 1

Symfonia mobilny Magazyn jako Rozwiązania Mobilne

02

/

04

Symfonia mobilny Magazyn

mobilny magazyn 1

To narzędzie przeznaczone przede wszystkim dla pracowników magazynu oraz osób zarządzających działami logistyki.

Rozwiązanie jest komponentem modułu Symfonia Handel i wspiera mobilnie użytkownika w takich czynnościach, jak np. przyjmowanie i wydawanie towaru.

Pozwala też lokalizować poszczególne partie towarów i konkretne paczki.

Comarch ERP Mobile Kierownik Sprzedaży jako Rozwiązania Mobilne

03

/

04

Comarch ERP Mobile Kierownik Sprzedaży

Comarch ERP Mobile Kierownik Sprzedaży to aplikacja internetowa stworzona głównie z myślą o menedżerach, dyrektorach oraz regionalnych kierownikach sprzedaży. Przydaje się również osobom zarządzającym flotą samochodów w firmie.

Pakiet narzędzi Comarch Mobile powstał z myślą o tych, którzy mają potrzebę działania z dowolnego miejsca za pomocą urządzenia mobilnego – w ten sposób mogą zarządzać swoimi obszarami w firmie i analizować dane.

W ofercie znajdują się rozwiązania atrakcyjne nie tylko dla kierowników i dyrektorów kierujących zespołem sprzedaży, lecz także dla pracowników mobilnych, którzy są aktywni poza siedzibą firmy.

 

Comarch ERP Mobile Sprzedaż jako Rozwiązania Mobilne

04

/

04

Comarch ERP Mobile Sprzedaż

mobile sprzedaż

Aplikacja Comarch ERP Mobile Sprzedaż idealnie współpracuje z modułem Comarch ERP Optima Handel, dając szereg możliwości w zakresie przekazywania danych i ich analizy na różnych urządzeniach.

To sprawia, że aplikacja jest bardzo przydatna dla przedstawicieli handlowych oraz osób pracujących w terenie.

Ankiety, raporty konkurencji, raporty obecności, należności – to tylko kilka przykładów dokumentów, które można mieć zawsze w zasięgu ręki.

Nasi Klienci

Oto firmy, które nam zaufały