Zakończenie Konferencji „Cyfryzacja bez ryzyka” Wrocław, Hotel Haston

12 czerwca wspólnie z firmą Symfonia zorganizowaliśmy konferencję „Cyfryzacja bez ryzyka” we Wrocławiu, w hotelu Haston. To było fantastyczne wydarzenie!

Z firmy ZnanySystem na konferencji wystąpili Fryderyk Koźbiał i Mateusz Lange, prezentując rozwiązania, które mogą zrewolucjonizować sposób działania Państwa organizacji! Dzięki zaprezentowanym narzędziom można skutecznie usprawnić wewnętrzne procesy komunikacji, zamienić obieg dokumentów w firmie z analogowego na cyfrowy oraz lepiej zarządzać informacją wewnątrz organizacji. Zewnętrzne aspekty, takie jak obsługa klienta B2B, które poruszył Mateusz Lange, są również kluczowe – cyfryzacja tego obszaru to priorytet w wielu polskich firmach. Nie ma co gonić konkurencji, trzeba ją wyprzedzać! Platforma B2B od Symfonii to doskonałe narzędzie, by to uczynić.

Mieliśmy również zaszczyt gościć wyjątkowych prelegentów. Małgorzata Wysłouch i Bogdan Zatorski z firmy Symfonia podzielili się swoją wiedzą na temat nowoczesnych narzędzi i rozwiązań wspierających zarządzanie dokumentami oraz cyfryzację procesów w firmach, a Michał Spiczak-Brzeziński z firmy Sense Consulting przedstawił aktualne możliwości pozyskiwania dofinansowania na projekty cyfryzacyjne.

Dziękujemy za Państwa przybycie, uczestnictwo oraz wszystkie przeprowadzone rozmowy. Jesteśmy wdzięczni za aktywność podczas prelekcji oraz za pozytywny odbiór naszych rozwiązań, dzięki którym możemy wspierać Państwa organizacje. W końcu Symfonia tworzy programy z myślą o Państwa biznesach, wierząc, że mogą one odciążyć Państwa pracowników i decydentów, zapewniając większą kontrolę oraz przewagę na rynku. Prosimy pamiętać, że Platforma B2B od Symfonii oraz Symfonia Obieg Dokumentów to tylko część z oferowanych rozwiązań.

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych gości oraz osoby, które nie mogły uczestniczyć w wydarzeniu, do kontaktu. Chętnie porozmawiamy o cyfryzacji i ustalimy, jak możemy pomóc w rozwoju Państwa biznesu.
Zachęcamy do obserwowania naszej strony i profili na LinkedIn – to nie koniec takich wydarzeń.
Życzymy Państwu wszystkiego dobrego i do zobaczenia już niebawem!