Konferencja Wrocław Dzień dobrych praktyk Kadry, Płace, HR – 17.05.2024

ZnanySystem i Symfonia zapraszają na bezpłatną konferencję dla specjalistów z branży HR

Kultura organizacyjna, zarządzanie talentami, automatyzacja procesów… Wszystkie te (i wiele więcej) sformułowań weszło na stałe do słownika dzisiejszych rekruterów i HR managerów.
17 maja zajmiemy się nie tylko aktualnymi trendami w branży, ale również pokażemy jak czynić pracę działu HR wydajniejszą!

Konferencja Dzień dobrych praktyk 17.05.2024

Agenda spotkania

 • 9:00-10.15 Przybycie Uczestników i small talk przy kawie
 • 10.15-11.00 Speech eksperta HR

  Wyzwania, czas i narzędzia: trójkąt sukcesu w procesach zmian HR

  Organizacja musi dostosować się do nowych wyzwań poprzez rozważne podejmowanie decyzji oraz gromadzenie danych, jednak brak czasu w dziale HR stanowi przeszkodę. W jaki sposób więc skonstruować efektywny proces zmian w organizacji i wyjść ze stagnacji?

  Anna Gierasimowicz

  Careers Compass

 • 11.00-11.15 Speech ekspoerta HR

  Sprostać teraźniejszości. Wyzwania HR w odpowiedzi na trend DEI

  Różnorodność, równość i inkluzywność (DEI), to obok transformacji cyfrowych oraz zrównoważonego rozwoju – kluczowy megatrend, który trzeba uwzględniać w strategiach przedsiębiorstwa i budowaniu kultur organizacyjnych.

  Dr Natalia Marciniak-Madejska

  SENSE consulting

 • 11.15-12.00 Sesja warsztatowa moderowana przez Eksperta HR

  Zmiana na wyciągnięcie ręki. Warsztaty o narzędziach wspierających zmiany w HR

  Praktyczne zapoznanie się z najnowszymi narzędziami wspierającymi procesy działu HR oraz identyfikacja obszarów, które można skutecznie zautomatyzować.

  Małgorzata Wysłouch

  Commercial Manager

 • 12.00-12.30 Networking i finger foodsy dla uczestników
 • 12.30-13.15 Speech Eksperta z obszaru Payroll

  Sprytne automatyzacje kadrowo-płacowe. System oczami praktyka

  Czy istnieje możliwość dopasowania systemu do użytkownika, a nie odwrotnie? Triki, które pozwalają na odciążenie z powtarzalnych czynności (szablony dokumentów pracowników, własne raporty, eksport danych do Płatnika i nie tylko).

  Justyna Berezowska

  Główny specjalista ds. kadr i płac

 • 13.15-13.30 Przerwa kawowa
 • 13.30-14.15 Sesja warsztatowa dla obszaru Payroll

  Raportowanie oraz grupowe zmiany wynagrodzenia, czy to zawsze musi zajmować tyle czasu?

  Prezentacja narzędzia, które zrobi za Ciebie raport w oparciu o Twoje indywidualne wytyczne, a w przypadku grupowych podwyżek pomoże sprawnie przeprowadzić proces nawet na większej grupie zatrudnionych.

  Rafał Szostak

  Symfonia Sp. z o.o.

 • 14.15-14.45 Networking i finger foodsy dla uczestników

Prelegenci:

 • Anna Gierasimowicz

Anna Gierasimowicz –  mentor UWr, wykładowca akademicki i praktyk z wieloletnim doświadczeniem: doradca strategiczny HR, Konsultant i Audytor procesów personalnych trener, właścicielka firmy Careers Compass
 • Dr Natalia Marciniak-Madejska

Dr Natalia Marciniak-Madejska – socjolożka, edukatorka, ekspertka HR. Dyrektorka Działu Projektów Rozwojowych i Centrum Dostępności w SENSE consulting. Ambasadorka EPALE – platformy edukacyjnej Komisji Europejskiej. Wykładowczyni akademicka i konsultantka w zakresie projektowania uniwersalnego, prostego języka, zarządzania projektami i inkluzywnego zarządzania.
 • Małgorzata Wysłouch

Małgorzata Wysłouch – Commercial Manager, Ekspert ds. Digitalizacji procesów HR. Łączy dwa profesjonalne światy: HR i IT. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w prowadzeniu działalności w tym obszarze, co zaowocowało ścisłą współpracą z wieloma firmami z sektora MŚP. Jej atutem jest szeroka wiedza w zakresie płac i kadr, poszerzona o miękkie aspekty zarządzania zasobami ludzkimi. Patrzy na procesy HR zarówno z perspektywy klienta, biznesu, jak i dostawcy rozwiązań. Prywatnie mama dwóch córek, fanka niskobudżetowych podróży oraz kolekcjonerka nowych doświadczeń.
 • Justyna Berezowska

Justyna Berezowska –  Główny specjalista ds. kadr i płac z 20- letnim stażem pracy w firmach prywatnych oraz jednostkach budżetowych.
 • Rafał Szostak

Rafał Szostak –  Architekt Rozwiązań Biznesowych w Zespole Technicznego Wsparcia Sprzedaży Symfonia Sp. z o.o. Od ponad 20 lat związany z oprogramowaniem kadrowo-płacowym.

Konferencja zakończyła się.

Serdecznie dziękujemy naszym gościom za przybycie w tak licznym gronie i prelegentom za doskonałe wystąpienia.